Skip to main content

1106

Zacisze Noclegi Pod Otrytem


Opis

Zacisze Noclegi Pod Otrytem położone są na obrzeżach malowniczej, mało zaludnionej podkarpackiej wsi Dwernik, leżącej w Bieszczadach Wysokich, ” wysokich” z racji tego, że jest to najwyżej położona część Bieszczad. Ich najwyższym szczytem na terenie Polski jest Tarnica (1346 m n.p.m.). To kraina pełna górskich potoków, lasów zamieszkałych przez wilki, niedźwiedzie oraz żubry. Dlatego też często zwie się ten region polski często „Dzikim Wschodem”.

Zapraszamy w nasze gościnne progi wszystkich, tych którzy lubią aktywnie spędzać czas, czeka na Państwa między innymi :

- 145 kilometrów szlaków pieszych o zróżnicowanym stopniu trudności, prowadzących dolinami istniejących i nieistniejących wsi oraz najwyższymi partiami Bieszczadów Wysokich. Trasy wiodą m.in. na Połoninę Wetlioską, Połoninę Caryoską, Bukowe Berdo, Szeroki Wierch, Tarnicę, Małą i Wielką Rawkę, pasmo Otrytu, dolinę Caryoskiego, Hulskiego i Krywego oraz do źródeł Sanu,

- 106 kilometrów szlaków rowerowych prowadzących po drogach utwardzonych, szutrowych i leśnych,

- 142 kilometry szlaków konnych dla miłośników jazdy w siodle.

Natomiast zimą czekają na Państwa wyciąg narciarski w miejscowości Dwerniczek, możliwość uprawiania narciarstwa skiturowego i biegowego oraz wędrówek na rakietach śnieżnych. Bogactwo fauny i flory pozwalają na uprawianie rozmaitych form turystyki przyrodniczej.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy sześcioosobowy całoroczny klimatyczny domek składający się z :

- parteru, składającego się z salonu z kominkiem, aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem, dużej łazienki oraz wygodnego, przestronnego i zadaszonego tarasu,

- poddasza, na którym znajdują się dwa pokoje i łazienka. W pierwszym pokoju oferujemy nocleg dla 3 osób – 2+1, a w drugim komfortowo przenocują 4 osoby – każda osoba na oddzielnym łóżku.

Zarówno z tarasu domku jak i balkonu na poddaszu można zachwycać się niezakłóconymi widokami na Połoninę Caryńską, Smerek oraz dolinę rzeki San.

Serdecznie Zapraszamy!!

400PLN/doba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel. +48 661 724 410
tel. +48 607 117 366

Adres

Dwernik 11b
38-713 Lutowiska
Podkarpackie, Powiat bieszczadzki

Displayed: 2041 - Agroturystyka

Lokalizacja

Dwernik 11b - 38-713 Lutowiska - Podkarpackie, Powiat bieszczadzki