plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Osada nad Szumem

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 465
Wyświetlony: 3965
Wygasa: 2025-02-03 10:08:00
0.00 (0 głosów)
Cena: 120 PLN/doba PLN

Opis

Osada nad Szumem w miejscowości Górecko Stare położona jest na pograniczu Roztocza i Kotliny Sandomierskiej. Nasza miejscowość otoczona jest lasami Puszczy Solskiej i leży w pięknej, malowniczej i wciąż jeszcze nieznanej części Wyżyny Lubelskiej. Miejsce idealne dla każdego kto chce być blisko natury. Z jednej strony cisza i spokój, a z drugiej łatwy dostęp do większych miejscowości tj. Zwierzyńca i Krasnobrodu.

Przez naszą wieś przebiega centralny rowerowy szlak turystyczny Roztocza z Kraśnika do granicy z Ukrainą oraz szlak krawędziowy czerwony ze Zwierzyńca do Suśca, co naturalnie sprzyja aktywnym formom wypoczynku. Znajduje się tu również jedno ze źródeł rzeki Szum. Osada nad Szumem to także spotkanie z naturą, lasami sosnowymi pełnymi jagód, borówek, żurawin, czy grzybów.

Naszym Gościom mamy do zaoferowania na wynajem dwa drewniane domki letniskowe. Każdy z domków posiada salon z dwuosobową sofą i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię z dużym łożem małżeńskim lub łóżkiem piętrowym, łazienkę z brodzikiem oraz zagospodarowany taras. Dodatkowo na terenie osady znajduje się sala telewizyjna, miejsce na ognisko i grilla oraz parking.

Serdecznie zapraszamy do naszej Osady nad Szumem!!

 

Lokalizacja

Powiat biłgorajski, Lubelskie
Górecko Stare 88, 23-460 Józefów

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić