plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka"- Łazy

Dla rodzin

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 900
Wyświetlony: 3371
Wygasa: 2025-01-12 15:55:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(94) 318 29 76
tel.+48 511 114 207
tel.+48 790 529 189
https://rusalka-nadmorzem.pl
Plusy:

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy „Rusałka” położony jest w nadmorskiej miejscowości Łazach koło Mielna, nad brzegiem Bałtyku, między jeziorami Jamno i Bukowo. Teren Łazów został objęty obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, a okolica jeziora Bukowo wchodzi w skład obszaru chronionego Natura 2000.

Czysta, szeroka plaża, sąsiedztwo rozległych sosnowych lasów oraz jezior umożliwiających wędkowanie (Jamno i Bukowo), stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych.

Niewątpliwą zaletą naszego obiektu jest jego malownicza lokalizacja. „Rusałka” znajduje się w otoczeniu sosnowych lasów i w odległości 50 metrów od morza oraz szerokiej, czystej i piaszczystej plaży. Wyjątkowa atmosfera oraz piękno otaczającej przyrody to gwarancja prawdziwego relaksu oraz udanego, rodzinnego wypoczynku.

W naszym ośrodku oddajemy do dyspozycji Gości noclegi z wyżywieniem, pokoje rodzinne, dwupokojowe studia w budynku głównym oraz pokoje Economy w sześciu murowanych pawilonach parterowych w zabudowie szeregowej. Niemal wszystkie pokoje i studia w budynku głównym posiadają balkony lub tarasy. Czynne w sezonie letnim pokoje Economy w pawilonach szeregowych mają samodzielne wejścia przez zadaszone ganki. Wszystkie posiadają też łazienki i telewizory. W razie niepogody lub niskich temperatur istnieje możliwość wypożyczenia termowentylatorów. To wszystko sprawia, że są to idealne noclegi dla rodzin z dziećmi. Jednorazowo możemy przyjąć do 220 osób.

Na rozległym, 1 ha zielonym, ogrodzonym terenie znajduje się również jadalnia, kawiarnia z tarasem, sale TV, sala zabaw dla dzieci z biblioteczką (w okresie wakacji wszystkie maluchy zapraszamy do uczestniczenia w programach animacyjnych – warsztatach plastycznych, grach, zabawach, konkursach oraz seansach bajkowych), boisko do siatkówki i kometki, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, parking. Na miejscu jest też wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz ogólnodostępny aneks kuchenny i pralnia.

Rozległy, zielony teren, który zajmuje nasz ośrodek, to także wymarzone miejsce do zabaw dla najmłodszych. Bogate programy animacyjne dla dzieci, biesiady przy ognisku oraz pyszna, domowa kuchnia, to kolejne atuty naszego obiektu.

Jeśli szukacie Państwo noclegów dla rodzin z dziećmi w Łazach koło Mielna na rodzinne wakacje, serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja

Powiat koszaliński, Zachodniopomorskie
ul.Leśna 22, 76-002 Łazy

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić