Skip to main content

1158

GOSPODARSTWO SADOWNICZE Dworek Czersk


Opis

Dworek Czersk -gospodarstwo sadownicze – usytuowane jest bezpośrednio nad Jeziorem Czerskim – w miejscowości Czersk – tylko 40 km od centrum Warszawy, pośród sadów jabłoniowych, ale też nad wodą Jeziora Czerskiego – pomnika przyrody z malowniczym widokiem na średniowieczny Zamek Książąt Mazowieckich. Pięknie jest tu pośród kwiatów jabłoni wiosną i pośród czerwonych owoców soczystych jabłek jesienią.

NATURALNIE TŁOCZONE SOKI JABŁKOWE Z RODZINNEGO GOSPODARSTWA SADOWNICZEGO Dworek Czersk.

Tutejsze sady jabłoniowe tworzą największe w Polsce i Europie zagłębie sadownicze. Z wyprodukowanych przez nas jabłek na własne potrzeby tłoczymy soki jabłkowe. Nasze soki urzekają smakiem soczystych jabłek, wyrosłych na słonecznych, żyznych, wiślanych ziemiach Urzecza.

CO WYRÓŻNIA NASZ SOK SPOŚRÓD INNYCH SOKÓW?

- Soki, które kupujesz w markecie albo dyskoncie spożywczym są niedrogie, ale ich jakość jest wątpliwa, od naszych soków różnią się smakiem, zapachem i konsystencją.

- Oferowane w sklepach soki najczęściej są rozwodnione, aby obniżyć ich cenę, sztucznie barwione i posiadają konserwanty.    

- Jabłka z naszego gospodarstwa wyróżnia doskonała jakość, a soki wytłaczane są ze starannie wyselekcjonowanych owoców.

- Soki przede wszystkim robimy dla siebie i dla naszych dzieci. Dlatego nie ma tu owoców zgniłych, zepsutych czy robaczywych.

- Nasze soki są naturalnie mętne, a jabłka pochodzą z integrowanej produkcji, posiadamy certyfikat Global GAP i IPO. Nie stosujemy chemii do konserwacji soków, a jedynie pasteryzację w niskiej temperaturze, która sprawia że soki nie psują się do 3 dni od otwarcia a w lodówce do 21 dni po otwarciu.

- Stawiamy na jakość – nasz sok to 100% naturalnego soku jabłkowego nie pochodzi on z koncentratu! (angielskie NFC -not from concentrate).

EKOLOGIA

Przyjazne dla środowiska rozwiązania to przyszłość i nasz kierunek działań. Dlatego nasz sok z opakowaniem tekturowym kupujesz tylko raz (bag in Box). Karton w cenie 2 zł.

Natomiast później wykorzystujesz ten karton wiele razy a uzupełniasz tylko o zakup woreczka z kranikiem, (jest to unikalny zawór który przeciwdziała dostaniu się powietrza do soku). Mamy w ofercie także małe szklane (a nie plastikowe) buteleczki 0,25 l .

CENNIK

butelka szklana 0,33 L = 8 zł

karton bag in Box 3 l = 20 zł plus 2 zł karton

karton bag in Box 6 L = 30 zł plus 2 zł karton

Naszego soku nie może zabraknąć na Waszym stole!

Możemy zapewnić dostawy świeżych soków do biur, placówek oświaty, restauracji, sklepów, hurtowni.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 606 368 997
tel.+48 661 781 584
tel.+48 503 421 244

Adres

Czersk ul. Ogrodowa 17
05-530 Góra Kalwarii
Mazowieckie, Powiat piaseczyński

Displayed: 644 - Sklepy, produkty Eko i Bio

Lokalizacja

Czersk ul. Ogrodowa 17 - 05-530 Góra Kalwarii - Mazowieckie, Powiat piaseczyński