plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Biały Wilk

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 694
Wyświetlony: 668
Wygasa: 2021-01-03 15:46:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 663 489 593
http://bialy-wilk.cba.pl/
Plusy:

Opis

Agroturystyka Biały Wilk zaprasza na wypoczynek do miejscowości Niedźwiedź leżącej w otulinie Parku Krajobrazowego Wydymacz, który jest częścią Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Na terenie Parku wytyczono 7 dydaktycznych ścieżek przyrodniczych, prowadzących przez najciekawsze fragmenty lasów i udostępniono do zwiedzania kompleksy stawów, oraz blisko 200 km znakowanych szlaków turystycznych. Na terenie powiatu Ostrzeszowskiego gdzie znajduje się Biały Wilk żyje blisko 250 gatunków ptaków, z których 10 wpisanych jest do czerwonej księgi ochrony dziedzictwa przyrodniczego świata. Na uwagę zasługuje także uzdrowiskowy mikroklimat naszego regionu, szczególnie korzystnie działający na osoby ze schorzeniami reumatycznymi.

Niewątpliwym atutem Niedźwiedzia i jego okolicy jest czyste ekologicznie środowisko doliny rzek Prosny i Baryczy stwarzających dogodne warunki do wypoczynku i rekreacji. Dodatkową atrakcją naszej okolicy są zabytki architektury świeckiej i sakralnej, pomniki przyrody, dukty i leśne uroczyska. Na uwagę zasługuje przepiękny Modrzewiowy Pałac Myśliwski wzniesiony w latach 1822-1824 na zlecenie księcia Antoniego Radziwiłła. Obecnie salon Radziwiłłowski jest salonem muzycznym, miejscem międzynarodowych i krajowych imprez chopinowskich, muzeum i domem pracy twórczej.

Agroturystyka Biały Wilk zaprasza w swoje zacisze ludzi pragnących spokoju, wyciszenia na łonie natury, oraz ceniących dobrą, wiejską kuchnię. Nasza agroturystyka otoczona jest pagórkowatym terenem leśnym.

W ofercie posiadamy dwa domki całoroczne, w których mamy 28 miejsc noclegowych. Domki piętrowe o metrażu każdy 90m2, domek 6-osobowy(z możliwością dostawienia 2-3 łóżek) posiada dużą, przestronną łazienkę i aneks kuchenny wyposażony w czajnik, mikrofalę,toster, kuchenkę gazową, lodówkę, oraz podstawowe naczynia. Do Państwa dyspozycji jest również pralka i suszarka znajdująca się w pomieszczeniu socjalnym na terenie obiektu.

Na terenie obiektu znajduję się zadaszony grill, gniazdo bocianie z wieżą widokową, możliwość zjedzenia posiłku w plenerze, możliwość rozpalenia ogniska oraz mały staw, gdzie można zamoczyć nogi.

Poza tym posiadamy także pole namiotowo-kempingowe z kuchnią i łazienką. Nasza agroturystyka otoczona jest lasami do których mogą się udać Państwo na spacer wraz z znajomymi lub rodziną. Zapewniamy także kontakt z naszymi domowymi zwierzakami.

Serdecznie zapraszamy do naszej Agroturystyki Biały Wilk!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje pięcioosobowe i większe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Pralka, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Śniadania, Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat ostrzeszowski, Wielkopolskie
Niedźwiedź 64a, 63-500 Ostrzeszów

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić