plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka i Camping

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 607
Wyświetlony: 1030
Wygasa: 2021-09-02 05:33:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.:+48 608 173 299
www.camping-mazury.com
Plusy:

Opis

Agroturystyka i Camping położona jest w miejscowości Rożyńsk, gmina Orzysz. Na terenie naszej gminy leży ponad 20 jezior malowniczo wkomponowanych w krajobraz leśny. To właśnie natura jest najcenniejszym bogactwem Ziemi Orzyskiej. Znajduje się tu m.in. część największego i najlepiej zachowanego torfowiska niskiego na Pojezierzu Mazurskim czyli Bagna Nietlickie. To jedne z nielicznych dużych obszarów bagiennych na Warmii i Mazurach, które przetrwały do naszych czasów. Jest to obecnie największe i najlepiej zachowane torfowisko niskie na tych terenach. Są położone na północnym krańcu ziemi piskiej między jeziorami Niegocin i Śniardwy, na terenie gmin Orzysz i Miłki.

Mazury... ...kraina lasów, jezior, pagórków morenowych, czystego powietrza i wód jest nie tylko znana w Polsce jako miejsce wypoczynku, ale też coraz bardziej doceniana w Europie.

Najbliższe punkty zaopatrzenia znajdują się w odległości około 3km (Rożyńsk, Ruska Wieś), zaś inne potrzeby można zrealizować w niedaleko położonym Ełku. Znajdziecie nas państwo w połowie drogi miedzy Orzyszem a Ełkiem.

Na ogrodzonym obszarze ok. 1,5 ha oferujemy:

- noclegi w drewnianych domkach,

- możliwość noclegu przyczepą campingową, sam. campingowym oraz rozbicia namiotów.

Miłe chwile przy ognisku i grillu. Wypady na jeziora oraz możliwość wędkowania na nich. Spacery po lesie i okolicy, w której nierzadko polne drogi nagle się kończą.

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje pięcioosobowe i większe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Żelazko/deska do prasowania
Udogodnienia Parking
Wyżywienie Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat piski, Warmińsko-mazurskie
Rożyńsk 3A, 12-250 Orzysz

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić