plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Pod Miotełką

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 411
Wyświetlony: 1474
Wygasa: 2020-11-14 18:25:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 40 PLN/osoba PLN
Kontakt tel.+48(75)732 87 99
tel.+48 609 374 216
tel.+48 600 427 064
www.agropokoje.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Miotełką położone jest w Przeździedzy – małej, spokojnej wsi położonej na Pogórzu Kaczawskim w Sudetach. Nasza wioska leży w malowniczej dolinie rzeki Bóbr w granicach Parku Krajobrazowego Doliny Bobru oraz na obszarze ochrony siedlisk NATURA 2000.

Przez tereny Parku i otuliny przebiegają trzy popularne szlaki turystyczne, których łączna długość wynosi ok. 100 km. Na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru oraz jego otuliny wytyczono ogółem około 92 km szlaków turystycznych (Park – 61 km, otulina – 31 km)

Dlatego też nasza agroturystyka jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki krajoznawczo-turystyczne po Pogórzu Kaczawskim zarówno piesze jak i rowerowe, szczególnie że w naszej ofercie dysponujemy kilkoma rowerami dla naszych Gości. Dodatkowo Gościom odpoczywającym w naszej agroturystyce oferujemy możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Bóbr.

W naszej agroturystyce Pod Miotełką przygotowaliśmy 12 miejsc noclegowych w przytulnie urządzonych pokojach 2 i 4 - osobowych z łazienkami, niektóre z pokoi dodatkowo posiadają TV, a w całym budynku dostępne jest łącze internetowe.

Posiadamy również dużą jadalnię, która może pomieścić do 30 osób, możemy w niej zorganizować przyjęcie okolicznościowe ubarwione ciastami, tortami i wędlinami własnego wyrobu. Na życzenie naszych Gości możemy dostarczyć świeże jaja i nabiały zrobione z „prawdziwego” mleka, prosto od krów, produkty te oferują zaprzyjaźnione gospodarstwa rolne.

Do dyspozycji Gości na terenie naszego gospodarstwa przygotowaliśmy grill, miejsce na ognisko i jest również możliwość rozstawienia namiotu oraz miejsce do ustawienia kampera.

Serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki Pod Miotełką!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Telewizja, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Zwierzęta domowe są akceptowane, Parking
Wyżywienie Biesiady regionalne
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Skanseny regionalne, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat lwówecki, Dolnośląskie
Przeździedza 13, 59-610 Wleń

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić