plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Agroturystyczne Agro -Pszczoła

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 256
Wyświetlony: 2904
Wygasa: 2021-05-14 09:26:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 40 PLN/ osoba za dobę PLN

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne Agro-Pszczoła położone jest w Wojsławicach w malowniczej okolicy Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego oraz w sąsiedztwie licznych głębokich, krętych wąwozów i dolin tzw. "Działów grabowieckich". W niedalekiej odległości od gospodarstwa  znajduje się malowniczy dopływ źródła rzeki Wojsławki.

Motywem przewodnim naszego gospodarstwa  jest gospodarka pasieczna, która prowadzona jest przez gospodarza od przeszło siedemnastu lat. Obecnie nasza pasieka liczy około 60 pni, z których pozyskujemy różnego rodzaju miody między innymi: miód leśny, miód rzepakowy, miód akacjowy, lipowy i gryczany.

W trakcie pobytu w naszym gospodarstwie jest możliwość udziału we wszystkich pracach pasiecznych, prezentacjach miodobrania i degustacjach miodów pitnych.

Na miejscu dodatkowo jest możliwość kupna miodu i produktów pszczelich takich jak: kit pszczeli-propolis, pyłek kwiatowy. W trakcie pobytu w naszym gospodarstwie można zasięgnąć porady u gospodarza z zakresu Apiterapii.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy cztery pokoje, każdy z łazienką, w których może przebywać jednocześnie czternaście osób.

W naszym gospodarstwie dodatkowo hodujemy niewielkie stado kuców, co stwarza naturalną możliwość skorzystania zarówno z  przejażdżki wierzchem, bryczką oraz w okresie zimowym saniami.

Posiadamy także w swojej ofercie rowery, które można z powodzeniem wykorzystać na położonym nieopodal szlaku Green Velo.

Serdecznie zapraszamy do naszej Agro-Pszczoły!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe
Udogodnienia w pokoju Balkon, Taras, Widok, Kominek, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Miejsce do pracy, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat chełmski, Lubelskie
ul. Grabowiecka 113, 22-120 Wojsławice

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić