plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Leśniczówka Rudy Kot

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 752
Wyświetlony: 345
Wygasa: 2021-04-09 10:13:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(89) 622 66 19
https://andrzejowo.com.pl
Plusy:

Opis

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu Rudy Kot w bardzo ciekawym zakątku Mazur - Puszczy Piskiej, w ekologicznej czystej gminie Świętajno, gdzie lasy iglaste to ponad 80% jej powierzchni. Puszcza Piska to miejsce, w którym można wsłuchać się w głos natury. Miłośnicy przyrody na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. Wielka Knieja otwiera się dla wszystkich ludzi rozsądnych, żyjących aktywnie, a przede wszystkim - szanujących naturę. Udostępnia wiele szlaków pieszych, rowerowych, konnych czy narciarskich, na których nierzadko spotkać można jej dzikich mieszkańców. Przez Puszczę przepływają dwie, znane ze szlaków wodnych, rzeki Mazur: Krutynia , uznawaną za jedną z najpiękniejszych w Europie oraz Pisa, dziko meandrująca wśród południowo-wschodnich granic Kniei.

Różnorodność roślin i zwierząt, liczne bagna i mokradła, meandrujące rzeki, to tylko nieliczne elementy tej niezwykłej krainy. Warto poznawać różne jej zakątki ze względu na ich niepowtarzalny urok oraz bogatą florę i faunę. Puszcza Jańsborska, bo tak dawniej nazywano Puszcze Piską, jest również "rajem" dla fotografów.

Pensjonat (dawna leśniczówka) położony jest w środku lasu w Puszczy Piskiej. Jest to idealne miejsce dla Gości pragnących kontaktu z przyrodą oraz wypoczynku w ciszy i spokoju.  Gospodarstwo zlokalizowane jest na działce 5.5ha i składa się z dwóch obiektów: Leśniczówki oraz Rudego Kota.

Lesniczówka to zabytkowy dom z 4 pokojami 2-osobowymi.

Rudy Kot" to 4 komfortowe mieszkania wakacyjne: dwa 2/3 osobowe i dwa 4 dwuosobowe.

Dla naszych Gości mamy rowery i lornetki. Istnieje także możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowej. Są warunki do cichej pracy umysłowej, twórczej i artystycznej.

U nas spędzą Państwo czas ciekawie, w ciszy, spokoju, w środku lasu, w atmosferze sprzyjającej wypoczynkowi i realizacji swoich pasji (malowanie, fotografia, obserwacja zwierząt i ptaków, pływanie łodzią, wędkowanie, itp.). W pobliżu są trzy jeziora (około 1 km). Znani jesteśmy z bardzo smacznej i urozmaiconej tradycyjnej kuchni.

Serdecznie zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe, Pokoje czteroosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Śniadania, Śniadanie, obiad i kolacja
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat szczycieński, Warmińsko-mazurskie
Piasutno 126 Łęg , 12-140 Świętajno

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić