plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Pod Kasztanem

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 763
Wyświetlony: 187
Wygasa: 2021-05-11 09:00:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 888 607 808
http://pod-kasztanem.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Pod Kasztanem położone jest w Stroniu Śląskim, w Kotlinie Kłodzkiej w Masywie Śnieżnika, niedaleko Czarnej Góry i Jaskini Niedźwiedzia.

Ziemia Kłodzka znajduje się w środkowo-wschodnich Sudetach, a jej nazwa pochodzi od Kotliny Kłodzkiej – największej tego typu w regionie, która razem z doliną Nysy Kłodzkiej zajmuje ponad 500km2. Ta śródgórska kraina jest jedną z najatrakcyjniejszych w Polsce pod względem walorów krajobrazowych i znajdujących się na jej terenie zabytków architektury oraz liczne atrakcje turystyczne. Jest to teren sprzyjający turystyce, posiadający dobrze rozwiniętą sieć szlaków pieszych i rowerowych. Charakteryzuje go dostępność parkingów przy atrakcjach turystycznych, wspaniałe widoki, bogactwo form skalnych, liczne zabytki architektury oraz rozbudowana baza noclegowa o szerokim zakresie standardów.

Nasze Stronie Śląskie to niewielkie uprzemysłowione miasto w szerokiej i rozgałęzionej dolinie rzek: Białej Lądeckiej, Morawki i Siennej Wody. Cztery pasma górskie wydzielają dolinę, w której leży Stronie Śląskie: od północy Góry Złote, od południowego wschodu Góry Bialskie, od południa Masyw Śnieżnika zaś od zachodu góry Krowiarki. Okolica piękna spokojna, cicha, świetne miejsce do wypoczynku latem oraz zimą (liczne wyciągi – w tym stacja narciarska na Czarnej Górze z czynnym przez cały rok wyciągiem krzesełkowym).

Oferujemy Państwu 15 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką i bez łazienki. Dostępna jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, miejsce na ognisko, grill, dostępny internet WI-FI, w pobliżu basen oraz sztuczny zbiornik rekreacyjny, wiele szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego Gospodarstwa Pod Kasztanami!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat kłodzki, Dolnośląskie
Stronie Śląskie, 57-550 Stronie Śląskie

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić