plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Zacisze Markowszczyzna

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1005
Wyświetlony: 733
Wygasa: 2022-06-10 14:36:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 730 270 001
tel.+48 530 333 328
https://www.zaciszemarkowszczyzna.pl
Plusy:

Opis

Zacisze Markowszczyzna to prawdziwe klimaty Podlasia w najlepszej odsłonie. Siedlisko usytuowane jest w Kolonii Piłatowszczyzna, położonej na polanach Puszczy Knyszyńskiej.

O wyjątkowości naszej tej bliższej jak i dalszej okolicy świadczy fakt, że znajdujemy się w strefie Zielonych Płuc Polski, w obrębie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Nieskażone powietrze i czyste wody, obfitość gatunkowa roślin i zwierząt oraz piękne krajobrazy stanowią ewenement w skali Europy, tworząc wyśmienite warunki do niczym nie zmąconego wypoczynku.

Jeśli macie Państwo ochotę na wyprawę w czasie i ucieczkę od zatłoczonych tras widokowych, jeśli chcecie pokazać rodzinie, znajomym kawałek żywej historii, tereny gminy Gródek są do tego stworzone. Pooddychajcie u nas świeżym powietrzem, powędrujcie po lasach, poznajcie ciekawostki z życia ludzi na styku trzech kultur.

Nasza okolica stworzona jest dla zwolenników turystyki aktywnej w wielu jej formach: wodnej, rowerowej i pieszej. Nad wodą przyjemnie spędzą czas miłośnicy kąpieli wodnych i słonecznych. Jest również idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych- kajakarstwa.

Przebywających w nasze progi Gości, ugościmy tradycyjnymi potrawami Podlasia, które są mieszanką kuchni polskiej, rosyjskiej, ukraińskiej, białoruskiej, litewskiej, tatarskiej i żydowskiej. To połączenie kultur wzbogaciło kuchnię podlaską o nowe przysmaki. Kuchnia podlaska to przede wszystkim potrawy z popularnych w tym regionie ziemniaków Dużą sławą cieszą się kołduny, kartacze, bliny, babka i kiszka ziemniaczana oraz kindziuk. Podlasie to również tradycyjne wędliny, których smak znany jest w całej Polsce.

Zapraszamy również do naszego domku letniskowego, gdzie można wypocząć po całodniowym aktywnym zwiedzaniu atrakcji Podlasia. Dodatkowo organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak: kuligi, spływy kajakowe, przyjęcia w domu klienta.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje trzyosobowe
Atrakcje lokalne Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Produkcja wyrobów lokalnych, Skanseny regionalne, Muzeum, wystawy, Park narodowy, Parki krajobrazowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kominek, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Biesiady regionalne
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat białostocki, Podlaskie
Piłatowszczyzna 8 , 16-040 Piłatowszczyzna

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić