plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Jurajskie Klimaty - Gastronomia

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 374
Wyświetlony: 720
Wygasa: 2020-09-07 12:04:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 502 109 161
tel.+48 510 227 267
http://www.jurajskieklimaty.pl
Plusy:

Opis

W Złotym Potoku - miejscowości w Gminie Janów zwanej Złotą Krainą Pstrąga - prowadzimy sezonową gastronomię "Na Grobli". Tam (zwykle od połowy kwietnia do końca września) zapraszamy na złotopotockiego pstrąga z rusztu, który naszym staraniem w sierpniu 2006 r. został‚ wpisany na krajową Listę Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Uznaniem naszych klientów cieszą również pstrągi smażone tradycyjnie i w migdałach. Oprócz pstrągów, które ze względu na wysoką jakość, działalności w Złotym Potoku najstarszej w Europie Pstrągarni Raczyńskich cieszą się największym popytem, podajemy również inne potrawy z grilla, dania obiadowe.

 Naszą dumą są również Olsztyńskie Lody Szweja - certyfikowane przez Częstochowską Organizacja Turystyczną wyrób domowy z kilkudziesięcioletnią tradycją.

Nasza gastronomia położona jest w wyjątkowej scenerii, z tarasu zbudowanego na grobli stawu Amerykan możemy w tej samej chwili podziwiać skały wzgórza z hotelem Kmicic, lasy Rezerwatu Przyrody Parkowe oraz uroki doliny Wiercicy.

Serdecznie zapraszamy do naszej gastronomii "Na Grobli"!!

Lokalizacja

Powiat częstochowski, Śląskie
ul. Majora Wrzoska, Złoty Potok, 42-253 Janów

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić